0905 285 610

Hľadáte najbezpečnejší a najkvalitnejší spôsob ako predať vašu nehnuteľnosť?

Obráťte sa na nás. Nájdeme pre Vás solídneho kupujúceho a zabezpečíme za Vás všetky potrebné úkony, a to:

Zloženie zálohy (vyhotovenie a spísanie dohody o zložení zálohy, uschovanie zloženej zálohy na depozitnom účte až do úspešného ukončenia obchodu)

Vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, nájomných zmlúv a návrhov na vklad do katastra (vyhotovenie všetkých zmlúv a dodatkov zastrešuje pre našu firmu relevantný právny zástupca)

Podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľnosti (zabezpečenie kolkov a fyzické podanie návrhov na vklad zabezpečíme za Vás)

Odovzdanie nehnuteľnosti (osobné odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií)

O nás

Oslovila Vás niektorá
z nehnuteľností v našej ponuke?

Kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo osobne a dohodnite si bezplatnú obhliadku.

Predávate svoju nehnuteľnosť, našli ste kupujúceho a chcete mať všetko vybavené bez starostí? Zabezpečíme to za Vás. Vyriešime za Vás kúpne zmluvy, zálohu, vklad do katastra aj notárov.Napíšte nám

Napíšte nám

Vybavte všetko bez akýchkoľvek starostí a stresu. Na nás sa môžete spoľahnúť.

Rozhodujúcim benefitom, ktorý ponúkame všetkým našim klientom je profesionalita, dlhoročný stabilný tím s odbornými skúsenosťami a seriózny priateľský prístup. AKM KAPITAL, s.r.o. pôsobí na realitnom trhu v rámci celého Slovenska a v rámci NARKS obchodujeme s nehnuteľnosťami nie len doma ale aj aj v zahraničí.

AKM Kapital, s.r.o.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

AKM KAPITAL, s.r.o. realitná kancelária na trhu od roku 2001. Sme dlhoročný člen NARKS (Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska) od roku 2003.
Zároveň sme členom ZRKS (Združenia realitných kancelárii Slovenska). Hlavným benefitom je profesionalita a dlhoročný stabilný tím s odbornými skúsenosťami, so serióznym a priateľským prístupom k naším klientom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.